Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Dubielno - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Grzywna

Grzywna(Dubielno + 10 km)

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu w miejscowości Grzywna, który z pewnością łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

99 365 zł1 169 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o lekkim kącie nachylenia, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 666 m² 84,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Na sprzedaż działka budowlana w Złejwsi Małej przy ulicy Wschodzącego Słońca. Działka o płaskim ukształtowaniu. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

244 985 zł2 045 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki Grudziądz, ul. Warszawska numer działki: 65/10 o powierzchni 2045m2 (zaznaczona na czerwono) Teren przeznacza się na zabudowę rezydencjonalną zgodnie z mpzp -lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rybieniec

Rybieniec(Dubielno + 14 km)

699 000 zł183,40 m² 3 811,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 118 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony z garażem w bryle budynku położony w miejscowości Rybieniec, gmina Stolno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

529 999 zł64,83 m² 8 175,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości natalia lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie ul. Froelicha, 64,83 m , balkon, garaż Szukasz mieszkania, do którego możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świecie

Świecie(Dubielno + 14 km)

1 450 000 zł149 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

owoczesny dom w sercu Borów Tucholskich życie w harmonii z naturą Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej okolicy Borów Tucholskich, zaledwie kilometr od jeziora. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

128 500 zł1 285 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działki położone przy ulicy żeglarskiej/ogrodowej w Chełmnie. Działki o powierzchniach od 1285 m2 do 1322 m2. Działki objęta są Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł993 m² 100,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej Powierzchnia: 993 m Numer działki: 326/7 (z udziałem w drodze 326/1) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

675 675 zł5 005 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 5005m2 z możliwością podziału i warunkami na podłączenie mediów (wody i prądu). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Dubielno

Dubielno,kujawsko-pomorskie

78 000 zł3 020 m² 25,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta godna polecenia! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Dubielnie, gmina Papowo Biskupie, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Do sprzedaży oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dubielno

Dubielno,kujawsko-pomorskie

139 000 zł6 454 m² 21,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w biurze alfa Nieruchomości! Prezentujemy Państwu pięknie usytuowaną działkę pod Dubielnem, ok. 15 km od Grudziądza! Działka o pow. 6454 m2 zlokalizowana jest niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dubielno

Dubielno,kujawsko-pomorskie

70 000 zł5 770 m² 12,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w biurze alfa Nieruchomości! Prezentujemy Państwu pięknie usytuowaną działkę pod Dubielnem, ok. 15 km od Grudziądza! Działka o pow. 5770 m2 zlokalizowana jest niemalże.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij